MEANWELL-PSP600-24 90791 Τροφοδοτικό/Μετασχηματιστής Class I PELV 600W 25A AC 220-240V σε DC 24V IP20 - Ρυθμιζόμενo από DC 20V έως DC 26.4V - Ασημί - Μ17 x Π12 x Υ9.3
Διαθέσιμο - Άμεση αποστολή ✓
• Brand: GloboStar
• Κωδικός: 90791
• Σειρά: MEANWELL-PSP600-24
Ποσότητα
🔥 Χαμηλό στοκ! Απομένουν μόνο 2 τεμάχια!
Ασφαλής πληρωμή
14 μέρες επιστροφή
2 χρόνια εγγύηση
ΤΕΧΝΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ
Σειρά : MEANWELL
Τάση Λειτουργίας (Εισόδου) : AC220-240V
Τάση Λειτουργίας (Εξόδου) : DC24V
Ισχύς : 600W
Υλικό Κατασκευής : Αλουμίνιο , PCB από Τριπλό Στρώμα Επίστρωσης Χαλκού / 3 Ounces
Ρυθμιζόμενη Ένταση : Όχι
Βαθμός Προστασίας : IP20
Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας : -20…+40 °C
Ονομαστική Διάρκεια Ζωής : ≥30000 Ώρες
Αριθμός Κύκλων Εναλλαγής : ≥50000 Κύκλοι On/Off
Χρόνος Έναυσης 100% : Άμεση Εκκίνηση <0.5 s