71438 WP1-P150V24 Mi-BOXER DC Smart Wifi & RF 2.4Ghz & Push Dimming Power Supply Τροφοδοτικό SELV & Controller / Dimmer All in One AC100-240V σε DC 24V 1 x 6.25A 150W - Max 6.25A 150W - Αδιάβροχο IP67 Μ22.5 x Π7 x Υ3.5cm
Διαθέσιμο - Άμεση αποστολή ✓
• Brand: GloboStar
• Κωδικός: 71438
Ποσότητα
🔥 Χαμηλό στοκ! Απομένουν μόνο 4 τεμάχια!
Ασφαλής πληρωμή
14 μέρες επιστροφή
2 χρόνια εγγύηση
TECHNICAL DATA - ΤΕΧΝΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ
Brand Name - Εμπορικό Σήμα : GLOBOSTAR LED LIGHTING AND ACCESSORIES GROUP
Series - Σειρά : POWER SUPPLY FOR LED PRODUCTS
Product SKU - Κωδικός Αναγνώρισης Προϊόντος : 71438
Construction Material - Υλικό Κατασκευής : Plastic ABS - Πλαστικό ABS
Body Color - Χρώμα Σώματος : White - Λευκό
Energy Consumption - Κατανάλωση Ενέργειας : 150 W
Nominal Voltage - Ονομαστική Τάση : AC 220..240 V
Mains Frequency - Συχνότητα Δικτύου : 50..60 Hz
Surge Protection Device (SPD) : Yes 2000V SPD - Ναι 2000V SPD
Driver Type - Τύπος Τροφοδοτικού : SELV
Output Voltage - Τάση εξόδου : DC 24 V
Max Load Ampere - Μέγιστο Φορτίο Ampere : | 6.25A |
Max Load Watt - Μέγιστο Φορτίο Watt : | 150W |
Technology - Τεχνολογία : | Power Supply & Single Color Wireless WiFi Smart Dimmer |
Switching - Ρυθμιζόμενο : Yes - Ναι
Power Factor λ - Συντελεστής Ισχύος λ : > 0.90
Working Temperature Range - Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας : -10…+40 °C