MEANWELL-ELG300-24A 90790 Τροφοδοτικό/Μετασχηματιστής Class I SELV 300W 12.5A AC 220-240V σε DC 24V Αδιάβροχο IP67 - Ρυθμιζόμενo από DC 22.4V έως DC 25.6V - Ασημί - Μ24.6 x Π7.7 x Υ3.9
Διαθέσιμο - Άμεση αποστολή ✓
• Brand: GloboStar
• Κωδικός: 90790
• Σειρά: MEANWELL-ELG300-24A
Ποσότητα
🔥 Χαμηλό στοκ! Απομένουν μόνο 9 τεμάχια!
Ασφαλής πληρωμή
14 μέρες επιστροφή
2 χρόνια εγγύηση
ΤΕΧΝΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ
Σειρά : MEANWELL
Τάση Λειτουργίας (Εισόδου) : AC220-240V
Τάση Λειτουργίας (Εξόδου) : DC22.4-25.6V
Ισχύς : 300W
Υλικό Κατασκευής : Αλουμίνιο , PCB από Τριπλό Στρώμα Επίστρωσης Χαλκού / 3 Ounces
Ρυθμιζόμενη Ένταση : Όχι
Βαθμός Προστασίας : IP67
Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας : -20…+40 °C
Ονομαστική Διάρκεια Ζωής : ≥30000 Ώρες
Αριθμός Κύκλων Εναλλαγής : ≥50000 Κύκλοι On/Off
Χρόνος Έναυσης 100% : Άμεση Εκκίνηση <0.5 s