MEANWELL-LRS200-12 90782 Τροφοδοτικό/Μετασχηματιστής PELV 200W 17A DC 12V IP20 - AC 220-240V σε DC 12V / Ρυθμιζόμενo από DC 10.2V έως DC 13.8V - Μ21.5 x Π11.5 x Υ3
Διαθέσιμο - Άμεση αποστολή ✓
• Brand: GloboStar
• Κωδικός: 90782
• Σειρά: MEANWELL-LRS200-12
-0% Εξαντλήθηκε
Ποσότητα
🔥 Χαμηλό στοκ! Απομένουν μόνο 9 τεμάχια!
Ασφαλής πληρωμή
14 μέρες επιστροφή
2 χρόνια εγγύηση
products_technical_data_tab_1
Σειρά : MEANWELL
Τάση Λειτουργίας (Εισόδου) : AC220-240V
Τάση Λειτουργίας (Εξόδου) : DC10.2-13.8V
Ισχύς : 200W
Υλικό Κατασκευής : Αλουμίνιο , PCB από Τριπλό Στρώμα Επίστρωσης Χαλκού / 3 Ounces
Ρυθμιζόμενη Ένταση : Όχι
Βαθμός Προστασίας : IP20
Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας : -20…+40 °C
Αριθμός Κύκλων Εναλλαγής : ≥50000 Κύκλοι On/Off
Χρόνος Έναυσης 100% : Άμεση Εκκίνηση <0.5 s