ELG-200-24A 90789 MEANWELL Αδιάβροχο Ρυθμιζόμενο Μεταλλικό Τροφοδοτικό SELV για Προϊόντα LED 200W 8.4A - AC 220-240V σε DC 24V - Ρυθμιζόμενο από 22.4VDC έως 25.6VDC - Αδιάβροχο IP65 Μ24.4 x Π7.1 x Υ3.75cm
Διαθέσιμο - Άμεση αποστολή ✓
• Brand: GloboStar
• Κωδικός: 90789
• Σειρά: MEANWELL
-0% Εξαντλήθηκε
Ποσότητα
Ασφαλής πληρωμή
14 μέρες επιστροφή
2 χρόνια εγγύηση
TECHNICAL DATA - ΤΕΧΝΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ
Brand Name - Εμπορικό Σήμα : GLOBOSTAR LED LIGHTING AND ACCESSORIES GROUP
Series - Σειρά : MEANWELL POWER SUPPLY - ELG-200-24A
Body Color - Χρώμα Σώματος : Grey - Γκρι
Energy Consumption - Κατανάλωση Ενέργειας : 200 W
Nominal Voltage - Ονομαστική Τάση : AC 100..305 V
Mains Frequency - Συχνότητα Δικτύου : 50..60 Hz
Surge Protection Device (SPD) : Yes 1000V SPD - Ναι 1000V SPD
Driver Type - Τύπος Τροφοδοτικού : SELV
Output Voltage - Τάση εξόδου : DC 24 V
Switching - Ρυθμιζόμενο : Yes - Ναι
Power Factor λ - Συντελεστής Ισχύος λ : > 0.97
Working Temperature Range - Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας : -40…+90 °C